1 / 2
Redmi note11pro 6/128gb.kam108mp.mobistrk
11.900 €
25.01.2023 10:09

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi note11pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Redmi note11pro ram 6/128gb kam108mp.bat.5000ah.samo aktiviran
Nov....
075303777
Mobistrk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам