1 / 1
Трпезариска маса со 6 столици
2.000 МКД
Цената не е фиксна
10.05.2023 23:34

Карпош / Скопје

Продавам користена трпезариска маса изработена од фурнирана темно-кафена иверица 2,5цм.
Димензија на плочата е 80цм ширина, 150м должина со можност за моментално продолжување до 230цм (два вовлечени елементи од по 40цм.
Висината е 75 цм.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Јован
ул.Осло бр.2 Скопје
Потврден огласувач
075228550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам