1 / 12
Se prodava Citroen c3
8.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2023 08:56

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2018

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Citroen c3 1.2 benzin\plin
2018 godina
105000km prv sopstvenik
Cruise control, navigacija, Bluetooth, I mnogu drugi opcii
Registracija i zelen karton do 10.06 2023
Broj za kontakt: 070329321

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078720392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам