1 / 7
АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПЕШТАНИ
85.000 МКД
Цената не е фиксна
06.03.2023 11:31

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

107 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

43 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Куќата се наоѓа во близина на центарот во село Пештани.
Има можност за 6-апартмани ,2 се готови .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Juris
Потврден огласувач
070342332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам