1 / 4
HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop + HP KU-0316 tastatura nova
100 €
Цената не е фиксна
08.02.2023 13:00

Карпош / Скопје

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop
OS: Windows 11 (Licenciran) + Microsoft Office licenciran
CPU: i5-3470 3.20GHz
RAM: 4GB
SSD: KingFast 256GB
OSD: DVD-RW

HP KU-0316 tastatura nova nekoristena

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Erion
Потврден огласувач
075221683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам