1 / 8
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2
225.000 €
25.01.2023 11:47

Бутел / Скопје

Број на соби:

15

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

335 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бутел 2

Се продава куќа во Бутел 2 со три посебни влезови по 100м2 - 110м2 (вкупно 330м2) плус подрум и гаража од 45м2, дворно место 335м2.

Цена: 225000 еур
Шифра: 555/1050
Телефон за контакт: 070794009
070375210

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

City Life Home
Trgovski Centar *Beverly- Kapistec *
Потврден огласувач
070794009
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СОНЧЕВ ГРАД

205000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ

72000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам