1 / 11
Ekstra trosoben 80m2 Centar pozadi Ramstore MVR
500 €
Цената е фиксна
13.02.2023 10:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dimche Mirchev

Sifra> 22501

Se izdava kompletno opremen trosoben stan od 80m2 vo Centar pozadi Ramstore kaj MVR, na 5ti kat so lift i centralno parno.
Sopstveno podzemno parking mesto.
Cena: 500eur

Kontakt mob: 075/534-820
077/705-109
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

Nov namesten 50m2 vo Dzevair

380 €

Nametsen trosoben 80m2 so dvor 100m2 D.Maalo

630 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам