1 / 1
JEPET BANERE E RE ME QIRRA NE XHON KENEDI SHKUP
200 €
08.02.2023 17:14

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

XHON KENEDI

JEPET BANESE ME QIRA NE XHON KENEDI
BANESA ESHTE E ZBRAZET ,
MADHESIA 70M2 DHOMA GJUMI 2,KUZHINE,BANJO DHE SALLON
BANESA GJENDET NE XHON KENEDI NDERTESA A RE E NDERTUAR NE VITIN 2022

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

IPTV
Taftalidje 2
Потврден огласувач
076447055
Испрати Е-маил до огласувачот

JEPET BANERE E RE ME QIRRA NE XHON KENEDI SHKUP

200 €

IPTV KANALI

45 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам