1 / 8
Polo 1.6 Benzin Plin
890 €
980 €
25.03.2023 19:34

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Polo 1.6 Benzin/Plin
Registrirano do 12.05.2023
Cena:1000e
Tel:078518820
077548352

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078645991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам