1 / 1
Куќа дуќан. Битола, центар
475.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 01:14

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

182 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Македонска Фаланга 9

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива, со поглед на Офицерски Дом.
Деловен простор приземје 60м2, двор 182м2, визба 59м2, станбен простор 1 кат 68м2, станбен простор 2 кат 73м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
079405039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам