1 / 4
Prodavam kros trenazer nov TL 005BS
9.000 МКД
Цената е фиксна
06.06.2023 11:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam kros trenazer nov TL 005BS Kupen od Bidifit. Proban e samo 3 pati. Izdrzuva do 120 kila. Ima senzori za merenje na srce kalorii pominato vreme. Fiksno 9000 den. Ne moze da se prati po Kargo bidejki e mnogu golema. Teska e za sklopuvanje i rasklopuvanje. Ke treba sami da ja zemete spravata.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Степери

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070 235 712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам