1 / 8
ЛУКСУЗЕН СТАН СО МОДЕРНИ КАРАКТЕРИСТИКИ ,ТАФТАЛИЏЕ 2
500 €
28.02.2023 11:03

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

* ШИФРА 6238
Импулс недвижности ви нуди за издавање луксузен стан со најмодерни карактеристики за удобно домување.Локација во Тафталиџе 2,.

✔ 60м2, 3 соби (дневна, 2 спалн)
✔ бања + тераса
✔ 2-ри кат со лифт
✔ Греење на сопствено парно+ клима
✔ Комплетно опремен


✔ цена 500еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам