1 / 10
CITROEN JUMPER 2.2cdti 2007
7.500 €
01.03.2023 10:28

Бутел / Скопје

Citroen Jumper 2.2cdti 74kw
Tovarno
2007godina
Uvezen od Germanija
233.000 km pominato
Registrirana do 05.2023
Moze i rent.

Cena: 7.500€

070606266

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ozkan
Потврден огласувач
070606266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам