1 / 10
Se izdava namesten stan 64m2 Balkan University 2+1
400 €
28.01.2023 12:20

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Xhon Kenedi

Станот е нов, комплетно и модерно наместен, со голем дневен и трпезариски простор, поврзан со кујна и тераса. На терасата се излегува и од дневната и од спалната соба.

Целосно е опремен со бела техника, телевизор во дневната, машина за перење алишта, шпорет ,клима, плакари.

Греењето е со сопствено парно на струја. Лоциран е на 4ти кат, мирна и нова зграда, со лифт и паркинг.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ardit
Потврден огласувач
070926854
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам