1 / 12
IPHONE 11 kozni futroli
1 €
24.05.2023 08:04

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavan dve novi kozni futroli so poklopci za IPHONE 11 od presovana teleska koza ,kafeava boja i zastitno staklo za Iphone 11. Futrolite se so horizontalno i vertikalno otvaranje na poklopcot, cena po dogovor.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Се продава / Можна е замена од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам