1 / 1
SE PRODAVA STARA KUKJA ZA GRADBA VO VLAE POZADI NEUROMEDIKA
180.000 €
27.03.2023 15:35

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

328 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ШИФРА - 1076

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава плац со стара куќа за градба во Влае во мирна улица позади Неуромедика.

- Плац од 328 м2
- Основа за грдаба 175м2
- Бруто изградена површина од 690м2 согласно маркицата за градба

Цена: 180.000 еур

☎ 075 424 130
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

DELTA NEDVIZNOSTI
Deme Gruev br. 5/8-1
Потврден огласувач
38975424130
Испрати Е-маил до огласувачот

АТРАКТИВНА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА EAST GATE MALL

2200000 €

АТРАКТИВНА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО АЕРОДРОМ-ПОЛИКЛИНИКА

900000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам