1 / 2
Prodavam FRIZIDER za DLABOKO
4.700 МКД
5.000 МКД
16.03.2023 19:13

Битола / Битола

Prodavam FRIZIDER za DLABOKO marka Gorenje 075-777-590

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Velco
Потврден огласувач
075777590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам