1 / 4
Се продава стара куќа со голем двор позади паркот.
10.000 €
Цената не е фиксна
25.01.2023 18:01

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

централно подрачје

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот.
Повеќе информации на број: 077551067 Лидија.
Цената не е фиксна.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Lidija
Потврден огласувач
078906337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам