1 / 10
BMW X1
13.800 €
06.03.2023 17:19

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X1
2.3 d
Automat
Panorama
Kamera
NAVI
Memorija na sedista
Greaci na sedista
Klimatronik
150 KW 204 KS
🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам