1 / 5
Cizmi za skianje
1.800 МКД
Цената е фиксна
15.02.2023 13:56

Битола / Битола

Se prodavaat cizmi za skianje maraka Lange model XR9.
Cizmite odgovaraat za brojce 37.38
291mm 24.5-25
Extra socuvani
Extra cena

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
075471082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам