1 / 9
Stan za iznajmuvanje
300 €
15.03.2023 22:20

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Partizanska

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period vo strogior centar na gradot na prvi kat so lift

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ILCE
Abas Emin br333
Потврден огласувач
072313194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам