1 / 5
Kia Sportage 2.2 dizel 4x4
По Договор
22.03.2023 14:58

Гостивар / Гостивар

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Kia Sportage 2.2 dizel motor, 4x4
Dzipot e vo dobra sostojba ima edna godina registracija
Cena po dogovor
Povise info: 071-333-228 071-333-228 071-333-228

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

........
Потврден огласувач
38971774477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам