1 / 12
Bmw 530d
6.400 €
Цената е фиксна
10.03.2023 09:25

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 530d stage 1 265ps
5800e cena za kes
Moze zamena so 4x4 i dr germanski koli
070542555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bmw
Потврден огласувач
70542555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам