1 / 11
Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан
75.000 €
27.02.2023 05:27

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Бистрица бр.55А

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ двособен стан бр. 35 со вкупна површина од 56 м2 (стан со површина од 50 м2 и две тераси со површина од 6 м2) со чист Имотен лист на ул. Бистрица бр. 55А, Зграда 1, Влез 1, Кат 5, со лифт, во Охрид, КО Охрид 4, КП 4035/3, (на влезот во Охрид, веднаш позади бензиската пумпа на ОКТА на бул. Туристичка, на само 15 мин. пешки до центарот на Охрид). Станот е со западна оринетација. Истиот е НОВ, штотуку вселен и малку користен. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна и тераса со отворен поглед спрема езерото и Струга, тоалет, како и спална соба со тераса со ист поглед како и другата. Зградата е нова, изградена во 2021 година, по сите светски и европски стандарди со енергетска ефикасност. Станот е опремен со современ мебел и течхнички уреди и се продава комплет наместен и веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење или за повремен престој. Зградата поседува и паркинг простор. Цена 75000 ЕУ со можност за договор. Во цената се влезени и заедничките простории на зградата, како и земјиштето под зграда.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам