1 / 9
Se prodava stan
56.000 €
19.03.2023 21:08

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3,5

Квадратура:

98 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ilindenska

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2.
Stanot raspolaga so golema dnevna, 2 spalni sobi, 1 kupatilo + 1 wc.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ive
Потврден огласувач
071822317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам