1 / 4
KUKJA NA 2 SPRATA RENOVIRANA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:53

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

At Pazar

Kukjata e so nova fasada,
Nova izolacija,
Niva dograma i
Nov krov
Vnatreshno ne e renovirana
Centralno parno
Mnogu cvrsto dusheme (so moznost da se postavi plocha)
Betonski skali
Dolu dve sobi gnevna trpezarija i kujna kupatilo
Gore 3 sobi plus balkon plus terasa 25m2
Dvor so 2 pomoshni prostorii ~30m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

НОВА КУЌА - Брусничко - Лавчанска *Фото *Видео

150000 €

SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKJA SO SITE USLOVI I 5 SOBI

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам