1 / 11
BMW m550 xd
40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2023 19:01

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

550

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

381 kw / 518 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw 550Xd touring
2015
3.0 diesel
381 PS
129.000 KM
Registrirano
full Panoram
greac na sediste
ladenje na sediste
greac na Volan
adeptive LED
novi gumi ( 20 )
senzor na Bagaz
displey Digital
Info 070655779

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kastriot
Потврден огласувач
070655779
Испрати Е-маил до огласувачот

Bandasi Za BMW

400 €

BMW m550 xd

40000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам