1 / 12
Darki Komfort Apartments Ohrid
По Договор
21.03.2023 15:24

Охрид / Охрид

Се изнајмуваат нови,комфорни и стилски уредени апартмани во Охрид,со сопствен паркинг.
Апартманите се двособни,комплетно опремени со опремена кујна.
Капацитетот е до 4 особи по апартман.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Darki
Потврден огласувач
078383502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам