1 / 11
VW Polo 1.6 Tdi 2012
1 €
24.02.2023 18:07

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava VW POLO 1.6 TDI 90KS 2012
Registrirana do 11.2023
-Prva reg.09.2012
-Мenuvac racen /5 brzini
-2 originalni klucevi
- Klima
- Servo
- Abs
- El stakla
-Atestirani folii (zapisani vo kniska)
-Podesuvacki kožen volan
-Fabricno cd radio /AUX in
-Sportski sedista
-Retrovizori so greenje
-Naslon za raka
- 5 vrati
-Org.15ki Alu Felni so dobri M+S gumi i 4 letni gumi
- Unikatna perla boja Tofee Brown

Mnogu ekinomicno vozilo kombinirano 4.5 L/100 KM
Cenata e za kes!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polo
Потврден огласувач
078438333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам