Babysitterka I Pricuvuvanje na Deca!
По Договор
28.01.2023 10:04

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро


Diplomirana Anglistka , Nevrabotena , bara Rabota Kako Teacher ili vo Pricuvuvanje na Deca .. Bi sakala rabota so skrateno rabotno vreme od max 5 h , poradi I moite drugi obvrski . Od reonot Novo Lisice I Aerodrom sum ..

Blagodaram

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Mia
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам