1 / 11
Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража
111 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 11:45

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

14

Квадратура:

520 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

Тераса + 5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Моински Пат б.б Гевгелија

Се Издава/Продава
Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2
Стамбен простор за живеење 250m2
6 Апартмани со посебни струјомери и влезови.
Дворна површина 200м2.
Вкупна површина на плацот 550м2
Локација-ул. Моински пат б.б во близина на бивша касарна означено на мапата Вила Јован.
Погоден е за надрагдба за секаква намена има и надворешен покриен простор 75М2
Телефон за контакт 070218183 Јове
Цена по договор по видување на објектот

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам