1 / 4
СЕ ПРОДАВA KУЌА ВО НАСЕЛБА БАИР
52.000 €
26.01.2023 11:00

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

НАСЕЛБА БАИР

СЕ ПРОДАВА СВЕТЛА И ТОПЛА КУЌА, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА ВО НАСЕЛБА
,, БАИР'' БИТОЛА.
КУЌАТА Е НА ТРИ КАТА ПО 30М2,ИЛИ ВКУПНО 90М2,СО МЕЃУКАТНИ БЕТОНСКИ ПЛОЧИ, ОДЛИЧЕН РАСПОРЕД И ОРИЕНТАЦИЈА КОН ЈУГ.
РЕНОВИРАН ТОАЛЕТ, ПВЦ ДОГРАМА, ОПРЕМЕНА КУЈНА ИТН.
ПРИЗЕМЈЕТО МОЖЕ ДА СЕ ПРЕНАМЕНИ ВО СТАМБЕН ПРОСТОР.
ДВОР 40 М2.

ЦЕНА:52.000 ЕВРА

ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 %ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА.

ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БУКОВСКИ ЛИВАДИ

85000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БАИР

39000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам