1 / 5
Lenovo ThinkPad T15 Gen 1
38.000 МКД
30.03.2023 13:00

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black


Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)/ 8GB DDR4 2666/ 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2/ 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits AG + 720p + IR Camera with ThinkShutter/ Integrated VGA/ Wi- Fi/ BT 5.0/ Ethernet 100/1000M/ 3 cell 57Wh internal battery/ Backlit Keyboard/ FPR Touch Style, Match-on-Chip/ Smart card reader/ Discrete TPM 2.0/ 1,81kg

+Додадено 16Gb DDR4

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
070382962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам