1 / 8
Se izdava stan vo strogiot centar na grad Stip
1 €
14.02.2023 10:33

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Strog Centar

Се издава стан во строгиот центар на град Штип како канцеларски простор за потребите на разни владини/невладини агенции, стрaнски претставништва, седишта на фирми и слично.
Станот е со поглед кон Нама, Стопанска банка и Балкан Лукс, има површина од 100 метри квадратни и располага со кујна со трепезарија, 3 соби, две тараси, ходник, вц и шпајз.
Контакт телефон 078 473 634

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
38978473634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам