1 / 8
Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip
1 €
10.03.2023 09:38

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Се продава стан во строгиот центар на град Штип со површина од 100 метри квадратни и подрум од 20 метри квадратни. Станот располага со кујна со трепезарија, 3 соби, две тараси, ходник, вц и шпајз.
Станот е со поглед кон Нама, Стопанска банка и Балкан Лукс.
Контакт телефон 078 473 634

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
38978473634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам