1 / 6
Se prodava Apple laptop macbook pro model A1286 i 5 procesor
5.000 МКД
Денес 17:24

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava super socuvan laptop MackBook pro model a1286 i 5 procesor 4 gb ram 500 hdd ispraven orginal polnac baterija ne drzi na polnac si raboti cena 5000 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам