1 / 5
Dynacord F8
600 €
Цената е фиксна
10.02.2023 13:00

Тетово / Тетово

-Басовите се 18LW1000 - Eighteen Sound
-Има скретница за 3 спикон
-Фланша со винд
За повеќе инфо. звоните на телефон.


Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

A&M Sound
Потврден огласувач
077700047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам