1 / 9
Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC
10.200 €
04.03.2023 11:38

Штип / Штип

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cena : 10.200€
Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC
MARKA: PEUGEOT
MODEL: 508
PROIZVEDENO: 2015 GODINA
ZAFATNINA: 1.560 SM3
POMINATO: 158.000 KM
SILA NA MOTOR: 84 KW - 115 HP
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD FRANCIJA 🇫🇷
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 070 722 077 ☎️ 32 442 461

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам