1 / 4
aprilia atlantic 250
1 €
01.06.2023 21:12

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

aprilia atlantic 250

Километри:

20000

aprilia atlantic 250 2007 god

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070212786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам