ITNO se bara prodavacka za vo Mekichara na Bit Pazar
1 €
Цената е фиксна
06.03.2023 09:58

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

ITNO se bara zena-rabotnicka za vo Mekichara na Bit Pazar.

Za podetalni informacii, ve molam vrtete isklucivo na ovoj telefonski broj:

078734962
078734962
078734962

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

rr99
Потврден огласувач
070534261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам