1 / 10
Opel Rekord Olimpia
5 €
03.03.2023 14:11

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Rekord

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Останато

Opelot e kamen zdrav ni edna maana na nego samo za meraklii realni kupuvaci moze da se vide vo seko vreme poveke info na tel:071242632

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rote
Потврден огласувач
071242632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам