Plac vo Bardovci
140 €
26.01.2023 18:14

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

691 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Bardovci 691m2, gradezno zemjiste.
Telefon za kontakt 075945556

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075945556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам