1 / 5
Opel Astra 1992 atestiran plin
650 €
16.03.2023 07:34

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1992

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra 1992 atestiran plin
Nov akomulator
Smeneti plocki so crava za kocnici i podignata za teren
Dobro socuvana entirierski perfekno
Parno so centralna brava i se funkcionira

Cena 650 €

078 372 903

Vinica

Кола коли автомобил афтомобил лоф лов kola koli vozilo aftomobil lov lof

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dušan
Vinica
Потврден огласувач
078372903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам