Itno ! Baram mala evtina kuka za edna osoba
По Договор
26.01.2023 19:08

Штип / Штип

Број на соби:

1

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Shtip

Itno baram mala stara eftina kuka do 50 m2 , za edna osoba. (ne e fiksna kvadraturata moze da se dvizi od 25-50 m2) ! Vo Stip
Telefon 078 397 240

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам