1 / 8
Se od zanaetciski raboti
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 15:52

Аеродром / Скопје

Betoniranje, kosulici, gips karto, vodovod elektrika, plocki, glet i moleraj... Bukvalno se na edno mesto... Komplet renoviranje na vasite stanovi kuki delovni prostorii

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078200455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам