1 / 2
Detsko Krevetce
5.000 МКД
18.03.2023 12:04

Скопје Центар / Скопје

Prodavam detsko krevetce so fioka, dushek,muzicka igracka, dushekot moze da se postavi na 3 nivoa, nekoristeno voopsto.120 x 60
075 800 001

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

...
Потврден огласувач
0758000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам