1 / 5
ИМПЕРИЈА – Викендичка
43.900 €
26.01.2023 21:36

Охрид / Охрид

Квадратура:

65 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Шифра Д 101/2
Се продава викенд куќа со вкупна површина 65м² со катност П+1 и површина на дворно место170м².На првиот спрат има дневна со трпезарија и кујна,остава,бања а на втор кат има две спани соби,бања и тераса со поглед на езеро.
Куќата се наоѓа во с.Љубаништа .
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Овоштарник на продазба

30000 €

ИМПЕРИЈА – Деловен простор

70000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам