1 / 3
Се продава Huawei P smart Z 2021
3.000 МКД
10.02.2023 17:41

Кичево

Марка:

Huawei

Модел:

P Smart Z

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава Huawei P smart Z телефонот е со скршено стакло функционира се на него работи перфектно со оригинал паковање.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
+4917675231507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам