1 / 9
STALAZA ZA VINO POLICI RAFTOVI
4.000 МКД
Цената не е фиксна
08.06.2023 15:50

Кисела Вода / Скопје

Stalaza za vino so dimenzii 65 cm na 200 cm visina i 45 cm dlabocina

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Се продава од:

NIKOLCHE
Потврден огласувач
076451761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам