1 / 5
One Dron Superhero GEO X8 UAV System
2.000 €
01.03.2023 14:04

Бутел / Скопје

Исправен и одлично сочуван дрон One Dron Superhero GEO X8 UAV System

Информации на тел: 070/388-300
Информации на тел: 071/386-010

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

kom
Потврден огласувач
078257783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам